סנן לפי מחיר
סנן לפי מותגים
סוג עדשה
3MP
מצלמת אבטחה IP Provision ISR DAI-380IPEN-MVF-V3 8MP עדשה 2.8-12mm (32°-96°)
1,291.00 ₪| רזולוציה | 3MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | כיפה |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
מצלמת אבטחה IP Provision ISR DI-340IPEN-28-V5 4MP עדשה 2.8mm (100°)
616.00 ₪| רזולוציה | 3MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | כיפה |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
מצלמת אבטחה IP Provision ISR DI-350IP5SMVF 5MP עדשה 3.3-12mm (31.8°-81.2°)
571.00 ₪| רזולוציה | 3MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | כיפה |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 3.3~12 |
מצלמת אבטחה Provision ISR DAI-320AU-VF – 2MP, כיפה אינפרא, עדשה משתנה, 2.8-12mm (33°-88°)
328.00 ₪| רזולוציה | 3MP |
|---|---|
| סדרה | ULTRA |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (33°-88°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | כיפה אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR DCam-01 – 3MP
413.00 ₪| אודיו | רמקול+מיק מובנים |
|---|---|
| רזולוציה | 3MP |
| מיועדת לתנאי | פנים/חוץ |
מצלמת אבטחה Provision ISR DI-320A-28 – 2MP, כיפה אינפרא, עדשה קבועה, 2.8mm (88°)
155.00 ₪| רזולוציה | 3MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8mm (88°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| סוג המצלמה | כיפה אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR DI-320A-VF – 2MP, כיפה אינפרא, עדשה משתנה, 2.8-12mm (33°-88°)
202.00 ₪| רזולוציה | 3MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (33°-88°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | כיפה אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR DI-320AB-28 – 2MP, כיפה אינפרא, עדשה קבועה, 2.8mm
102.00 ₪| רזולוציה | 3MP |
|---|---|
| סדרה | Basic |
| מפתח עדשה | 2.8mm |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| סוג המצלמה | כיפה אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR DI-33K0AP-2.8 – 3K, כיפה אינפרא, עדשה קבועה, 2.8mm (100°)
214.00 ₪| רזולוציה | 3MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8mm (100°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| סוג המצלמה | כיפה אינפרא |
| רצולציה | 3K |
מצלמת אבטחה Provision ISR DI-33K0AP-MVF – 3K, כיפה אינפרא, עדשה משתנה חשמלית, 2.8-12mm (38°-104°), IP66
325.00 ₪| רזולוציה | 3MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (38°-104°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | כיפה אינפרא |
| רצולציה | 3K |
| רמת הגנה IP | IP66 |
מצלמת אבטחה Provision ISR DI-380A-28 – 8MP, כיפה אינפרא, עדשה קבועה, 2.8mm (89.3°)
327.00 ₪| רזולוציה | 3MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8mm (89.3°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| סוג המצלמה | כיפה אינפרא |
| רצולציה | 8MP |
