סנן לפי מחיר
סנן לפי מותגים
עדשה משתנה
מצלמת אבטחה IP עמידה בתנאי מזג אוויר PROVISION DI-320IPSN-VF-G עם עדשה וריאבילית
429.00 ₪| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (40.6°-99.4°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR DAI-320AU-VF – 2MP, כיפה אינפרא, עדשה משתנה, 2.8-12mm (33°-88°)
328.00 ₪| רזולוציה | 3MP |
|---|---|
| סדרה | ULTRA |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (33°-88°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | כיפה אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR DI-250AEVF – 5MP, כיפה אינפרא, עדשה משתנה, 2.8-12mm (34°-90°)
257.00 ₪| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סדרה | ECO |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (34°-90°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | כיפה אינפרא |
| רצולציה | 5MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR DI-320A-VF – 2MP, כיפה אינפרא, עדשה משתנה, 2.8-12mm (33°-88°)
202.00 ₪| רזולוציה | 3MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (33°-88°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | כיפה אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR I4-250AEVF – 5MP, צינור אינפרא, עדשה משתנה, 2.8-12mm (34°-90°)
301.00 ₪| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סדרה | ECO |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (34°-90°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 5MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR I4-320A-VF – 2MP, צינור אינפרא, עדשה משתנה, 2.8-12mm (33°-88°)
234.00 ₪| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (33°-88°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR I4-320A-VF-G – 2MP, צינור אינפרא, עדשה משתנה, 2.8-12mm (33°-88°)
234.00 ₪| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (33°-88°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR I4-390AEVF – 2MP, צינור אינפרא, עדשה משתנה, 2.8-12mm (27°-103°)
212.00 ₪| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סדרה | ECO |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (27°-103°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת כיפה אנלוגית Hikvision DS-2CE5AD0T-VPIT3F 2MP עדשה 2.7 ~ 13.5 מ"מ
247.00 ₪| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | כיפה |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| עדשה (מ"מ) | 13.5 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת רשת PROVISION דגם DI-320IPS-VF, עדשה וריאבילית, עמידה בתקן IP67
429.00 ₪| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (40.6°-99.4°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |


