מציג 217–228 מתוך 274 תוצאות
סנן לפי מחיר
סנן לפי מותגים
סוג עדשה
מצלמות אבטחה IP
מצלמת רשת PROVISION, דגם DI-340IPEN-28-G-V4, עם עדשה קבועה וטווח IP67
616.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (100°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PTZ 2MP צינור X4 עדשה 2.8-12mm IR-50M
642.00 ₪
| עדשה | 2.8-12mm X4 |
|---|---|
| טווח תאורה | 50M |
| סדרה | IP |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת PTZ IOCX5 עם זום 2.7-13.5mm – דגם 36-SD3E405DB-GNY-A-PV1
מצלמת רשת איכותית PROVISION דגם DH-340IPSN-MVF, עדשה חשמלית משתנה, עמידה בתקן IP67
661.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (35.7°-94°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת איכותית מבית PROVISION, דגם I6-340IPEN-MVF-V4: עדשה וריאבילית חשמלית, עמידות IP67.
1,118.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 60M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (94.3°-29.9°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת דגם DB-320WIPN מבית PROVISION עם עדשה קבועה, טווח הגנה IP54
775.00 ₪
| סדרה | video intercom |
|---|---|
| טווח תאורה | 10M |
| מפתח עדשה | 2.3mm |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | אינטרקום דורבל לדלת ללא קודן |
| רמת הגנה IP | IP54 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת דגם DH-320IPBN-28 מבית PROVISION, עם עדשה קבועה 28 מ"מ והגנת IP67.
227.00 ₪
| סדרה | Basic |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (93°) |
| עדשה (מ"מ) | 28 |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת דגם nan מבית PROVISION, דגם DAI-320IPEN-28-V4, עם עדשה קבועה, טווח הגנה IK10.
585.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (108°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רזולוציה | 2MP |


