מציג 205–216 מתוך 274 תוצאות
סנן לפי מחיר
סנן לפי מותגים
סוג עדשה
מצלמות אבטחה IP
מצלמת רשת PROVISION דגם I6-240LPRN-MVF1, עם עדשה חשמלית משתנה, טווח עמידות IP67
2,490.00 ₪
| סדרה | Smart-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 60M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (103.4°-32.4°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם I6-320IPEN-MVF עם עדשה חשמלית משתנה, טווח IP67
848.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 60M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (32°-103°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם I6-320LPR-MVF2, עדשה זום אוטומטית 7-22 מ"מ, עמידה בתקן IP67.
2,250.00 ₪
| סדרה | Smart-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 60M |
| מפתח עדשה | 7-22mm (44°-17.6°) |
| עדשה (מ"מ) | 22 |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם IV-320IPSN-37 עם עדשה קבועה
476.00 ₪
| סדרה | Special Solutions |
|---|---|
| טווח תאורה | 10M |
| מפתח עדשה | 3.7mm |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | מוסלקת בגלאי נפח |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם SOL1-240ADSRN-36, עדשה קבועה, עמידה בתקן IP66
3,974.00 ₪
| סדרה | Rainbow |
|---|---|
| טווח תאורה | 15M |
| מפתח עדשה | 3.6mm (92°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP66 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PROVISION מדגם BSH-320IPBN-28, עדשה קבועה, IP67
227.00 ₪
| סדרה | Basic |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (93°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת PROVISION מדגם DI-340IPEN-MVF-V4 עם עדשה חשמלית משתנה, עמידות IP67
926.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (100°-29°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PROVISION מדגם DMA-340IPEN-28-V4, עם עדשה קבועה
657.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 10M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (100°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PROVISION מדגם I4-320IPEN-36-V4 עם עדשה קבועה, עמידה בתקן IP67
585.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 3.6mm (89°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת PROVISION מדגם I6-380IPEN-MVF-V3 עם עדשה חשמלית משתנה, טווח IP67
1,291.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 60M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (94.3°-29.9°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 8MP |
מצלמת רשת PROVISION מדגם nan, I4-320IPEN-MVF, עדשה עדשה משתנה חשמלית מ"מ, טווח IP67.
683.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (32°-103°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת PROVISION מודל DH-340ADN-MVF-V4 עם עדשה משתנה אלקטרונית והגנת IP66
1,076.00 ₪
| סדרה | Smart-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (95°-32°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP66 |
| רזולוציה | 4MP |


