סנן לפי מחיר
סנן לפי מותגים
סוג עדשה
S-Sight
מצלמת רשת איכותית PROVISION דגם DH-340IPSN-MVF, עדשה חשמלית משתנה, עמידה בתקן IP67
661.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (35.7°-94°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם BMH-380IPSN-MVF עם עדשה משתנה אלקטרונית, טווח הגנה IP67
1,300.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (33°-96°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 8MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם I2-340IPSN-28-G-V2, עדשה קבועה, עמידה בתקן IP67
439.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (110°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם I4-320IPSN-MVF-V2, עדשה אלקטרונית משתנה, עמידה בתקן IP67
533.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (33.6°-102.5°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION, דגם I2-320IPSN-28-V4, עם עדשה קבועה ואיטום IP67
288.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 25M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (118°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת עמידה בפני מים מדגם PROVISION BMH-380IPSN-28, עם עדשה קבועה ואיכות IP67
850.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (104°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 8MP |
מצלמת רשת עמידה בתקן IP67 מבית PROVISION דגם DI-320IPSN-28-V4 עם עדשה קבועה
288.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (107°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת עמידה בתקן IP67 מבית PROVISION, דגם DAH-340IPSN-28, עם עדשה קבועה
496.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (93°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |

