מציג 1–12 מתוך 16 תוצאות
סנן לפי מחיר
סנן לפי מותגים
סוג עדשה
S-Sight
מוצר: מצלמת רשת PROVISION דגם DAI-380IPSN-28-V2 עם עדשה קבועה, עמידה בתקן IP67
818.00 ₪| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (105°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 8MP |
מצלמת אבטחה IP עמידה בתנאי מזג אוויר PROVISION DI-320IPSN-VF-G עם עדשה וריאבילית
429.00 ₪| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (40.6°-99.4°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם DAI-350IPSN-MVF-V4 עם עדשה חשמלית משתנה, טווח IP67
818.00 ₪| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (94°-35.7°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 5MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם DI-320IPS-VF, עדשה וריאבילית, עמידה בתקן IP67
429.00 ₪| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (40.6°-99.4°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם DI-320IPSN-36, עדשה קבועה, עמידה בתקן IP67
288.00 ₪| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 3.6mm |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם DI-350IPSN-MVF-V4 עם עדשה חשמלית מתכווננת, טווח IP67
714.00 ₪| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (94°-35.7°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 5MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם DMA-350IPSN-28-V4 עם עדשה קבועה
502.00 ₪| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 10M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (100°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רזולוציה | 5MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם I2-340IPSN-28-V2 עם עדשה קבועה, נגד מים IP67
526.80 ₪| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (110°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם I4-320IPSN-VF, עם עדשה משתנה, עמידה בתקן IP67
429.00 ₪| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (35.7°-94°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם BMH-380IPSN-MVF עם עדשה משתנה אלקטרונית, טווח הגנה IP67
1,300.00 ₪| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (33°-96°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 8MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם I2-340IPSN-28-G-V2, עדשה קבועה, עמידה בתקן IP67
439.00 ₪| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (110°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם I4-320IPSN-MVF-V2, עדשה אלקטרונית משתנה, עמידה בתקן IP67
533.00 ₪| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (33.6°-102.5°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
