מציגים את כל 4 התוצאות
סנן לפי מחיר
סנן לפי מותגים
סוג עדשה
S-Sight
מצלמת רשת PROVISION דגם DH-340IPSN-28 עם עדשה קבועה 28 מ"מ, עמידה בתקן IP67
449.00 ₪| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (93°) |
| עדשה (מ"מ) | 28 |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם DH-340IPSN-28-G עם עדשה קבועה, IP67, טווח ראייה מרשים
449.00 ₪| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (93°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם DH-380IPSN-28, עדשה קבועה, IP67
754.00 ₪| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (103°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 8MP |
מצלמת רשת איכותית PROVISION דגם DH-340IPSN-MVF, עדשה חשמלית משתנה, עמידה בתקן IP67
661.00 ₪| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (35.7°-94°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
