סנן לפי מחיר
סנן לפי מותגים
סוג עדשה
6mp
מצלמת אבטחה IP Provision ISR I6-240LPRN-MVF2 4MP עדשה 8-32mm (41°-15°)
2,590.00 ₪| רזולוציה | 6mp |
|---|---|
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 8~32 |
| סוג המצלמה | צינור |
מצלמת כיפה IP Hikvision DS-2CD3766G2T-IZS(H)2 6MP עדשה 2.7 ~ 13.5 מ"מ
1,365.00 ₪| רזולוציה | 6mp |
|---|---|
| סוג המצלמה | כיפה |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 13.5 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת כיפה IP Hikvision DS-2CD3766G2T-IZS(H)7 6MP עדשה 7 ~ 35 מ"מ
1,547.00 ₪| רזולוציה | 6mp |
|---|---|
| סוג המצלמה | כיפה |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 35 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת עין הדג IP Hikvision DS-2CD6365G1-IVS 6MP עדשה 1.27 מ"מ
2,268.00 ₪| רזולוציה | 6mp |
|---|---|
| סוג המצלמה | עין דג |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 1.27 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת צינור IP Hikvision DS-2CD3666G2T-IZS2.7-13.5 6mp עדשה 2.7 ~ 13.5 מ"מ
1,365.00 ₪| רזולוציה | 6mp |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 13.5 |
| טווח תאורה | 60M |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת צינור IP Hikvision DS-2CD3666G2T-IZS7-35 6mp עדשה 7 ~ 35 מ"מ
1,547.00 ₪| רזולוציה | 6mp |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 35 |
| טווח תאורה | 80M |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת רשת PROVISION דגם DI-360IPEN-28-V4, עדשה קבועה, עמידה בתקן IP67
699.00 ₪| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 6mp |
מצלמת רשת PROVISION דגם I4-360IPEN-MVF-V4, עם עדשה חשמלית משתנה, טווח IP67
994.00 ₪| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (108°-35°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 6mp |
מצלמת רשת חכמה I4-360IPEN-36-V4 מבית PROVISION, עם עדשה קבועה, טווח עמידות IP67
745.00 ₪| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 3.6mm |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 6mp |
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם DMA-360IPEN-28-V4, עם עדשה קבועה והגנת IP67
766.00 ₪| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 6mp |
מצלמת רשת עמידה בכל תנאי מזג אוויר, דגם DI-360IPEN-MVF-V4 מבית PROVISION – עדשה משתנה, טווח איכות IP67.
983.00 ₪| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (112°-35°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמילת |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 6mp |
מצלמת רשת פרופסיונלית PROVISION דגם FEI-360IPN-V3, עם עדשה קבועה ואיכות עמידה IP66
1,418.00 ₪| סדרה | Smart-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 15M |
| מפתח עדשה | 1.65mm (360°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | עין דג |
| רמת הגנה IP | IP66 |
| רזולוציה | 6mp |

