סנן לפי מחיר
סנן לפי מותגים
עדשה משתנה חשמלית
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם BMH-340ADN-MVF-V4, עדשה אלקטרונית משתנה, עמידה בתקן IP66
1,076.00 ₪
| סדרה | Smart-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (97°-32°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP66 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם BMH-380IPSN-MVF עם עדשה משתנה אלקטרונית, טווח הגנה IP67
1,300.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (33°-96°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 8MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם DAI-320IPE-MVF, עדשה משתנה אלקטרונית, עמידה בתקני IP67 / IK10
766.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (32°-103°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם DI-320IPE-MVF עם עדשה חשמלית מתכווננת, עמידה בתקן IP67
719.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (32°-103°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם DI-380IPEN-MVF-V3, עם עדשה משתנה אלקטרונית ואיטום IP67
1,180.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (96°-32°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 8MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם I4-320IPSN-MVF-V2, עדשה אלקטרונית משתנה, עמידה בתקן IP67
533.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (33.6°-102.5°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם I4-340IPEN-MVF-V4 עם עדשה חשמלית משתנה וכיסוי IP67
906.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (29.9°-94.3°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם I6-2120IPEN-MVF-V5, עם עדשה אלקטרונית משתנה ואיטום IP67.
2,537.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 60M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (98°-27°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 12MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION, דגם I6-320LPR-MVF1, עם עדשה זום אלקטרונית 2.8-12 מ"מ, עמידות IP67.
2,150.00 ₪
| סדרה | Smart-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 60M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (103.4°-32.4°) |
| עדשה (מ"מ) | 12 |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |


