מציגים את כל 7 התוצאות
עדשה משתנה חשמלית
מצלמת אבטחה IP Provision ISR DH-380IPSN-MVF 8MP עדשה 2.8-12mm (33°-96°)
970.00 ₪
| רזולוציה | 8MP |
|---|---|
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | כיפה |
מצלמת אבטחה כיפה דהואה, דגם IPC-HDBW1431R-ZS, איכות 4MP עם עדשה חשמלית מתכווננת 2.8-12 מ"מ
565.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| רזולוציה | 4MP |
| סוג המצלמה | כיפה |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 12 |
מצלמת אבטחה צינורית דהוא Dahua, דגם IPC-HFW1431T-ZS, 4 מגה-פיקסל עם עדשת זום מתכווננת אלקטרונית 2.8-12 מ"מ
536.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 12 |
מצלמת רשת PROVISION דגם DH-320SRN-MVF עם עדשה חשמלית מתכווננת, עמידה בתקן IP67
516.00 ₪
| סדרה | Rainbow |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (34°-105.4°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם DH-340SRN-MVF, עדשה חשמלית משתנה, עמידה בתקן IP67
719.00 ₪
| סדרה | Rainbow |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (34°-105.4°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PROVISION מודל DH-340ADN-MVF-V4 עם עדשה משתנה אלקטרונית והגנת IP66
1,076.00 ₪
| סדרה | Smart-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (95°-32°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP66 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת איכותית PROVISION דגם DH-340IPSN-MVF, עדשה חשמלית משתנה, עמידה בתקן IP67
661.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (35.7°-94°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
