סנן לפי מחיר
סנן לפי מותגים
עדשה משתנה חשמלית
מצלמת צינור IP Hikvision iDS-2CD7A46G2/P-IZHSY(8-32) 4MP עדשה 8 ~ 32 מ"מ
3,152.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 32 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת צינור IP Hikvision iDS-2CD7A46G2/V-XZHSY(2.8-12) 4MP עדשה 2.8 ~ 12 מ"מ
3,380.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 12 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת צינור IP Hikvision iDS-2CD7A86G2-IZHS(Y)(8-32) 8MP עדשה 8 ~ 32 מ"מ
3,640.00 ₪
| רזולוציה | 8MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 32 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת צינור IP Hikvision iDS-2CD7A86G2-IZHSY(2.8-12) 8MP עדשה 2.8 ~ 12 מ"מ
3,348.00 ₪
| רזולוציה | 8MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 12 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת צינור אנלוגית Hikvision DS-2CE19U1T-AIT3ZF 8MP עדשה 2.7 ~ 13.5 מ"מ
624.00 ₪
| רזולוציה | 8MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 13.5 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת רשת PROVISION I4-340AD-MVF עם עדשה אלקטרונית משתנה, עמידות IP66
973.00 ₪
| סדרה | Smart-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (94.2°-29.8°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP66 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם DAI-240IPX-MVF, עם עדשה חשמלית משתנה וקוטר מ"מ, בעלת איטום IP67.
| סדרה | Pro-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (102°-47°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם DAI-350IPSN-MVF-V4 עם עדשה חשמלית משתנה, טווח IP67
818.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (94°-35.7°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 5MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם DH-320SRN-MVF עם עדשה חשמלית מתכווננת, עמידה בתקן IP67
516.00 ₪
| סדרה | Rainbow |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (34°-105.4°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם DH-340SRN-MVF, עדשה חשמלית משתנה, עמידה בתקן IP67
719.00 ₪
| סדרה | Rainbow |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (34°-105.4°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם DI-350IPSN-MVF-V4 עם עדשה חשמלית מתכווננת, טווח IP67
714.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (94°-35.7°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 5MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם I4-360IPEN-MVF-V4, עם עדשה חשמלית משתנה, טווח IP67
994.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (108°-35°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 6mp |


