צינור
מצלמת אבטחה IP Provision ISR I2-320IPSN-28-G-V2 2MP עדשה 2.8mm (118°)
288.00 ₪
| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| סוג המצלמה | צינור |
מצלמת צינור IP Hikvision DS-2CD1021-I(2.8mm) 2MP עדשה 2.8 מ"מ
237.00 ₪
| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת צינור IP Hikvision DS-2CD1027G2-LUF 2MP עדשה 2.8 מ"מ
344.00 ₪
| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת צינור IP Hikvision DS-2CD3T23G1-I/4G 2MP עדשה 2.8 מ"מ
1,479.00 ₪
| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת צינור אנלוגית Hikvision DS-2CE12DF0T-LFS 2MP עדשה 2.8 מ"מ
214.00 ₪
| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת צינור אנלוגית Hikvision DS-2CE16D0T-LFS 2MP עדשה 2.8 or 3.6 מ"מ
153.00 ₪
| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 3.6 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת רשת PROVISION דגם I4-320IPSN-VF, עם עדשה משתנה, עמידה בתקן IP67
429.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (35.7°-94°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם I6-320IPEN-MVF עם עדשה חשמלית משתנה, טווח IP67
848.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 60M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (32°-103°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם I6-320LPR-MVF2, עדשה זום אוטומטית 7-22 מ"מ, עמידה בתקן IP67.
2,250.00 ₪
| סדרה | Smart-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 60M |
| מפתח עדשה | 7-22mm (44°-17.6°) |
| עדשה (מ"מ) | 22 |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת PROVISION מדגם BSH-320IPBN-28, עדשה קבועה, IP67
227.00 ₪
| סדרה | Basic |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (93°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת PROVISION מדגם I4-320IPEN-36-V4 עם עדשה קבועה, עמידה בתקן IP67
585.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 3.6mm (89°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |

