צינור אינפרא
מצלמת אבטחה Provision ISR I4-250AEVF – 5MP, צינור אינפרא, עדשה משתנה, 2.8-12mm (34°-90°)
301.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סדרה | ECO |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (34°-90°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 5MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR I4-320A-28 – 2MP, צינור אינפרא, עדשה קבועה, 2.8mm (88°)
186.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8mm (88°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR I4-320A-VF – 2MP, צינור אינפרא, עדשה משתנה, 2.8-12mm (33°-88°)
234.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (33°-88°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR I4-320A-VF-G – 2MP, צינור אינפרא, עדשה משתנה, 2.8-12mm (33°-88°)
234.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (33°-88°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR I4-33K0AP-2.8 – 3K, צינור אינפרא, עדשה קבועה, 2.8mm (100°)
219.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8mm (100°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 3K |
מצלמת אבטחה Provision ISR I4-33K0AP-MVF – 3K, צינור אינפרא, עדשה חשמלית משתנה, 2.8-12mm (38°-103°)
330.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (38°-103°) |
| סוג עדשה | עדשה חשמלית משתנה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 3K |
מצלמת אבטחה Provision ISR I4-380A-MVF – 8MP, צינור אינפרא, עדשה משתנה חשמלית, 2.8-12mm (31.5°-82°)
512.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (31.5°-82°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 8MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR I4-390AEVF – 2MP, צינור אינפרא, עדשה משתנה, 2.8-12mm (27°-103°)
212.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סדרה | ECO |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (27°-103°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
