סנן לפי מחיר
סנן לפי מותגים
סוג עדשה
2.8mm
מצלמת אבטחה Provision ISR DI-320AB-28 – 2MP, כיפה אינפרא, עדשה קבועה, 2.8mm
102.00 ₪| רזולוציה | 3MP |
|---|---|
| סדרה | Basic |
| מפתח עדשה | 2.8mm |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| סוג המצלמה | כיפה אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR I1-320AB-28 – 2MP, צינור אינפרא, עדשה קבועה, 2.8mm
93.00 ₪| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סדרה | Basic |
| מפתח עדשה | 2.8mm |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR I2-320AB-28 – 2MP, צינור אינפרא, עדשה קבועה, 2.8mm
102.00 ₪| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סדרה | Basic |
| מפתח עדשה | 2.8mm |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם DI-360IPEN-28-V4, עדשה קבועה, עמידה בתקן IP67
699.00 ₪| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 6mp |
מצלמת רשת PROVISION דגם DMA-380IPEN-28-V3: עדשה קבועה, עמידות בתקן IP67
1,014.00 ₪| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 10M |
| מפתח עדשה | 2.8mm |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 8MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם DMA-360IPEN-28-V4, עם עדשה קבועה והגנת IP67
766.00 ₪| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 6mp |
