סנן לפי מחיר
סנן לפי מותגים
סוג עדשה
80M
מצלמת IP חכמה דגם I8-340IPEN-MVF2-V5 מבית PROVISION – עדשה משתנה אלקטרונית, עמידות בתקן IP67
1,232.00 ₪| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 80M |
| מפתח עדשה | 7-22mm (43°-18°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR MZ-20IPM-2 (IR) – 2MP
1,439.00 ₪| עדשה | 4.7-97 X20 |
|---|---|
| טווח תאורה | 80M |
| סדרה | IP |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת צינור IP Hikvision DS-2CD3666G2T-IZS7-35 6mp עדשה 7 ~ 35 מ"מ
1,547.00 ₪| רזולוציה | 6mp |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 35 |
| טווח תאורה | 80M |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת רשת תרמית PROVISION דגם nan, מק"ט BLH-THERMAL-19, עם עדשה קבועה, עמידה בתקן IP66
| סדרה | Thermal |
|---|---|
| טווח תאורה | 80M |
| מפתח עדשה | Optical: 12mm (26.6°) Thermal: 19mm (19.5°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP66 |
| רזולוציה | 5MP |
מצלמת רשת תרמית מקצועית PROVISION דגם BLH-THERMAL-25 עם עדשה קבועה, עמידות בתנאי IP66
| סדרה | Thermal |
|---|---|
| טווח תאורה | 80M |
| מפתח עדשה | Optical: 16mm (19.8°) Thermal: 25mm (15°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP66 |
| רזולוציה | 5MP |

