סנן לפי מחיר
סנן לפי מותגים
סוג עדשה
10M
כבל HDMI אופטי באורך 10 מטר עם ראש נשלף להשחלה
390.00 ₪| סוג כבל | HDMI אופטי |
|---|---|
| אורך | 10 מטר |
| רזולוציה | לא צוין |
| תדר | לא צוין |
| מבנה | ראש נשלף |
| טווח תאורה | 10M |
מצלמת רשת PROVISION דגם DMA-350IPSN-28-V4 עם עדשה קבועה
502.00 ₪| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 10M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (100°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רזולוציה | 5MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם DMA-380IPEN-28-V3: עדשה קבועה, עמידות בתקן IP67
1,014.00 ₪| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 10M |
| מפתח עדשה | 2.8mm |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 8MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם IV-320IPSN-37 עם עדשה קבועה
476.00 ₪| סדרה | Special Solutions |
|---|---|
| טווח תאורה | 10M |
| מפתח עדשה | 3.7mm |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | מוסלקת בגלאי נפח |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת PROVISION מדגם DMA-340IPEN-28-V4, עם עדשה קבועה
657.00 ₪| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 10M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (100°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת דגם DB-320WIPN מבית PROVISION עם עדשה קבועה, טווח הגנה IP54
775.00 ₪| סדרה | video intercom |
|---|---|
| טווח תאורה | 10M |
| מפתח עדשה | 2.3mm |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | אינטרקום דורבל לדלת ללא קודן |
| רמת הגנה IP | IP54 |
| רזולוציה | 2MP |
