-
איסוף מהחנות
לאיסוף היום כפר קאסם כיכר פארק אפק עכו 1
חינם
-
משלוח שליחים
השליח שלנו יספק את המוצר לכתובת שצוינה
2-4 ימים
₪ 39.00
מקליט רשת NVR Hikvision DS-8664NXI-I8/S משויך לקטגוריית מערכת הקלטה NVR ומבוסס על נתוני המחירון של Hikvision.
4,731.00 ₪
המלאי זמין במחסני היבואן | אספקה משוערת 3-7 ימי עסקים
המלאי זמין במחסני היבואן | אספקה משוערת 3-7 ימי עסקים
אמצעי תשלום:
לאיסוף היום כפר קאסם כיכר פארק אפק עכו 1
חינם
השליח שלנו יספק את המוצר לכתובת שצוינה
2-4 ימים
₪ 39.00
פרטים נוספים
פרטים נוספים
מקליט רשת NVR Hikvision DS-8664NXI-I8/S משויך לקטגוריית מערכת הקלטה NVR ומבוסס על נתוני המחירון של Hikvision.
פרטים נוספים: AcuSense HDMI1 – 4K , HDMI2 – 1920 x 1080p.
| מותג | Hikvision |
|---|---|
| דגם / מק"ט | DS-8664NXI-I8/S |
| קטגוריה | מערכת הקלטה NVR |
| סדרה | 86.0 |
| ערוצי IP | 64.0 |
| מאפיינים מיוחדים | AcuSense HDMI1 – 4K , HDMI2 – 1920 x 1080p |
| רזולוציה לערוץ | 12MP |
| כניסת רוחב פס (Mbps) | 320 / 200 in Raid mode |
| יציאת רוחב פס (Mbps) | 256 / 200 in Raid mode |
| כרטיס רשת | 2 X 10/100/1000 |
| מגע יבש | 16/9 |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
|---|---|
| רזולוציה | 4MP |
| טווח תאורה | 30M |
No account yet?
Create an Account
חוות דעת
Clear filtersאין עדיין חוות דעת.