-
איסוף מהחנות
לאיסוף היום כפר קאסם כיכר פארק אפק עכו 1
חינם
-
משלוח שליחים
השליח שלנו יספק את המוצר לכתובת שצוינה
2-4 ימים
₪ 39.00
אזעקה היברידית , סירנה חיצונית אור כחול IP54 105dB Hikvision DS-PS1-B הוא אזעקה היברידית , סירנה חיצונית אור כחול IP54 105dB מסוג היברידית, לשימוש פנימי.
58.00 ₪
המלאי זמין במחסני היבואן | אספקה משוערת 3-7 ימי עסקים
המלאי זמין במחסני היבואן | אספקה משוערת 3-7 ימי עסקים
אמצעי תשלום:
לאיסוף היום כפר קאסם כיכר פארק אפק עכו 1
חינם
השליח שלנו יספק את המוצר לכתובת שצוינה
2-4 ימים
₪ 39.00
פרטים נוספים
פרטים נוספים
אזעקה היברידית , סירנה חיצונית אור כחול IP54 105dB Hikvision DS-PS1-B הוא אזעקה היברידית , סירנה חיצונית אור כחול IP54 105dB מסוג היברידית, לשימוש פנימי.
פרטים נוספים: 105dB/30cm.
| מותג | Hikvision |
|---|---|
| דגם / מק"ט | DS-PS1-B |
| קטגוריה | אזעקות |
| סוג פריט | אזעקה היברידית , סירנה חיצונית אור כחול IP54 105dB |
| סוג | היברידית |
| חיצוני/פנימי | פנימי |
| מאפיינים מיוחדים | 105dB/30cm |
| דו כיווני | ****** |
| טכנולוגיה | 12 VDC |
| מידות (W × H × D) | 140*134*33mm |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
|---|---|
| רזולוציה | 4MP |
| טווח תאורה | 30M |
No account yet?
Create an Account
חוות דעת
Clear filtersאין עדיין חוות דעת.