סנן לפי מחיר
סנן לפי מותגים
סוג עדשה
מצלמות אנלוגיות
מצלמת אבטחה Provision ISR BSH-33K0AB-28 – 3K, צינור היברידית, עדשה קבועה, 2.8mm (95°)
169.00 ₪
| סדרה | Basic |
|---|---|
| מפתח עדשה | 2.8mm (95°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| סוג המצלמה | צינור היברידית |
| רצולציה | 3K |
מצלמת אבטחה Provision ISR BSV-320AR-36 – 2MP, צינור אינפרא, עדשה קבועה, 3.6mm (84.6°)
217.00 ₪
| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סדרה | Rainbow |
| מפתח עדשה | 3.6mm (84.6°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 3.6 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR DAI-320AU-VF – 2MP, כיפה אינפרא, עדשה משתנה, 2.8-12mm (33°-88°)
328.00 ₪
| רזולוציה | 3MP |
|---|---|
| סדרה | ULTRA |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (33°-88°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | כיפה אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR DH-33K0AB-28 – 3K, כיפה היברידית, עדשה קבועה, 2.8mm (95°)
169.00 ₪
| סדרה | Basic |
|---|---|
| מפתח עדשה | 2.8mm (95°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| סוג המצלמה | כיפה היברידית |
| רצולציה | 3K |
מצלמת אבטחה Provision ISR DI-250AEVF – 5MP, כיפה אינפרא, עדשה משתנה, 2.8-12mm (34°-90°)
257.00 ₪
| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סדרה | ECO |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (34°-90°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | כיפה אינפרא |
| רצולציה | 5MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR DI-280AMVF – 8MP, כיפה אינפרא, עדשה משתנה חשמלית, 2.7-13.5mm ממונעת
528.00 ₪
| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.7-13.5mm ממונעת |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 2.7~13.5 |
| סוג המצלמה | כיפה אינפרא |
| רצולציה | 8MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR DI-320A-28 – 2MP, כיפה אינפרא, עדשה קבועה, 2.8mm (88°)
155.00 ₪
| רזולוציה | 3MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8mm (88°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| סוג המצלמה | כיפה אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR DI-320A-VF – 2MP, כיפה אינפרא, עדשה משתנה, 2.8-12mm (33°-88°)
202.00 ₪
| רזולוציה | 3MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (33°-88°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | כיפה אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR DI-320AB-28 – 2MP, כיפה אינפרא, עדשה קבועה, 2.8mm
102.00 ₪
| רזולוציה | 3MP |
|---|---|
| סדרה | Basic |
| מפתח עדשה | 2.8mm |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| סוג המצלמה | כיפה אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR DI-33K0AP-2.8 – 3K, כיפה אינפרא, עדשה קבועה, 2.8mm (100°)
214.00 ₪
| רזולוציה | 3MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8mm (100°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| סוג המצלמה | כיפה אינפרא |
| רצולציה | 3K |
מצלמת אבטחה Provision ISR DI-33K0AP-MVF – 3K, כיפה אינפרא, עדשה משתנה חשמלית, 2.8-12mm (38°-104°), IP66
325.00 ₪
| רזולוציה | 3MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (38°-104°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | כיפה אינפרא |
| רצולציה | 3K |
| רמת הגנה IP | IP66 |
מצלמת אבטחה Provision ISR DI-380A-28 – 8MP, כיפה אינפרא, עדשה קבועה, 2.8mm (89.3°)
327.00 ₪
| רזולוציה | 3MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8mm (89.3°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| סוג המצלמה | כיפה אינפרא |
| רצולציה | 8MP |


