מציג 61–72 מתוך 274 תוצאות
סנן לפי מחיר
סנן לפי מותגים
סוג עדשה
מצלמות אבטחה IP
מצלמת אבטחה IP Provision ISR I6-240LPRN-MVF2 4MP עדשה 8-32mm (41°-15°)
2,590.00 ₪
| רזולוציה | 6mp |
|---|---|
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 8~32 |
| סוג המצלמה | צינור |
מצלמת אבטחה IP עמידה בתנאי מזג אוויר PROVISION DI-320IPSN-VF-G עם עדשה וריאבילית
429.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (40.6°-99.4°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR BMV-340SRN-36 – 4MP, צינור, עדשה קבועה, 3.6mm (79°), IP67
| סדרה | Rainbow |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 3.6mm (79°) |
| עדשה (מ"מ) | 3.6 |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR MZ-20IPM-2 (IR) – 2MP
1,439.00 ₪
| עדשה | 4.7-97 X20 |
|---|---|
| טווח תאורה | 80M |
| סדרה | IP |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת אבטחה PROVISION דגם CEL1-240ADSRN-36 עם עדשה קבועה ואיכות מזג אוויר IP66
1,987.00 ₪
| סדרה | Rainbow |
|---|---|
| טווח תאורה | 15M |
| מפתח עדשה | 3.6mm (92°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP66 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת אבטחה כיפה דהואה, דגם IPC-HDBW1431R-ZS, איכות 4MP עם עדשה חשמלית מתכווננת 2.8-12 מ"מ
565.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| רזולוציה | 4MP |
| סוג המצלמה | כיפה |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 12 |
מצלמת אבטחה צינורית דהוא Dahua, דגם IPC-HFW1431T-ZS, 4 מגה-פיקסל עם עדשת זום מתכווננת אלקטרונית 2.8-12 מ"מ
536.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 12 |
מצלמת הרשת המתקדמת PROVISION דגם I6-240IPX-MVF, בעלת עדשה חשמלית משתנה ואיכות עמידות IP67
| סדרה | Pro-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 60M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (102°-47°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |


