Provision-isr
מצלמת אבטחה IP עמידה בתנאי מזג אוויר PROVISION DI-320IPSN-VF-G עם עדשה וריאבילית
429.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (40.6°-99.4°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR DAI-320AU-VF – 2MP, כיפה אינפרא, עדשה משתנה, 2.8-12mm (33°-88°)
328.00 ₪
| רזולוציה | 3MP |
|---|---|
| סדרה | ULTRA |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (33°-88°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | כיפה אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR DI-250AEVF – 5MP, כיפה אינפרא, עדשה משתנה, 2.8-12mm (34°-90°)
257.00 ₪
| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סדרה | ECO |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (34°-90°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | כיפה אינפרא |
| רצולציה | 5MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR DI-320A-VF – 2MP, כיפה אינפרא, עדשה משתנה, 2.8-12mm (33°-88°)
202.00 ₪
| רזולוציה | 3MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (33°-88°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | כיפה אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR I4-250AEVF – 5MP, צינור אינפרא, עדשה משתנה, 2.8-12mm (34°-90°)
301.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סדרה | ECO |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (34°-90°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 5MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR I4-320A-VF – 2MP, צינור אינפרא, עדשה משתנה, 2.8-12mm (33°-88°)
234.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (33°-88°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR I4-320A-VF-G – 2MP, צינור אינפרא, עדשה משתנה, 2.8-12mm (33°-88°)
234.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (33°-88°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR I4-390AEVF – 2MP, צינור אינפרא, עדשה משתנה, 2.8-12mm (27°-103°)
212.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סדרה | ECO |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (27°-103°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם DI-320IPS-VF, עדשה וריאבילית, עמידה בתקן IP67
429.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (40.6°-99.4°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם I4-320IPSN-VF, עם עדשה משתנה, עמידה בתקן IP67
429.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (35.7°-94°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
קופסת חיבורים Provision ISR PR-B10DJB למצלמות DAI IP VF
48.00 ₪
| מותג | Provision ISR |
|---|---|
| דגם / מק"ט | PR-B10DJB |
| סוג מוצר | קופסת חיבורים |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| תאימות מצלמות | DAI IP VF |
| שימוש | ריכוז והסתרת חיבורים בבסיס המצלמה |
| תצורת התקנה | Wall / Ceiling Junction Box |
| יישום | התקנות פנים וחוץ בהתאם למארז ולתצורת האביזרים |
| חומר | מעטפת קשיחה להתקנה מקצועית |