סנן לפי מחיר
סנן לפי מותגים
סוג עדשה
4MP
מצלמת PTZ Provision ISR Z8-37IPEN(LS) 4MP
9,350.00 ₪
מצלמת אבטחה Hikvision DS-2CD2047G2H-LIU/SL ColorVu ברזולוציה 4MP
769.00 ₪
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
|---|---|
| רזולוציה | 4MP |
| טווח תאורה | 30M |
מצלמת אבטחה IP Provision ISR BMH-340IPSN-28 4MP עדשה 2.8mm (94°)
464.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
מצלמת אבטחה IP Provision ISR BMH-340IPSN-MVF 4MP עדשה 2.8-12mm (31°-89°)
668.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
מצלמת אבטחה Provision ISR BMV-340SRN-36 – 4MP, צינור, עדשה קבועה, 3.6mm (79°), IP67
| סדרה | Rainbow |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 3.6mm (79°) |
| עדשה (מ"מ) | 3.6 |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR I4-250AEVF – 5MP, צינור אינפרא, עדשה משתנה, 2.8-12mm (34°-90°)
301.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סדרה | ECO |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (34°-90°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 5MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR I4-320A-28 – 2MP, צינור אינפרא, עדשה קבועה, 2.8mm (88°)
186.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8mm (88°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR I4-320A-VF – 2MP, צינור אינפרא, עדשה משתנה, 2.8-12mm (33°-88°)
234.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (33°-88°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR I4-320A-VF-G – 2MP, צינור אינפרא, עדשה משתנה, 2.8-12mm (33°-88°)
234.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (33°-88°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR I4-33K0AP-2.8 – 3K, צינור אינפרא, עדשה קבועה, 2.8mm (100°)
219.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8mm (100°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 3K |
מצלמת אבטחה Provision ISR I4-33K0AP-MVF – 3K, צינור אינפרא, עדשה חשמלית משתנה, 2.8-12mm (38°-103°)
330.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (38°-103°) |
| סוג עדשה | עדשה חשמלית משתנה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 3K |



