4MP
מצלמת אבטחה Provision ISR I4-250AEVF – 5MP, צינור אינפרא, עדשה משתנה, 2.8-12mm (34°-90°)
301.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סדרה | ECO |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (34°-90°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 5MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR I4-320A-VF – 2MP, צינור אינפרא, עדשה משתנה, 2.8-12mm (33°-88°)
234.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (33°-88°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR I4-320A-VF-G – 2MP, צינור אינפרא, עדשה משתנה, 2.8-12mm (33°-88°)
234.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (33°-88°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR I4-390AEVF – 2MP, צינור אינפרא, עדשה משתנה, 2.8-12mm (27°-103°)
212.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סדרה | ECO |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (27°-103°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
