סנן לפי מחיר
סנן לפי מותגים
סוג עדשה
כיפה
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם DAI-240IPX-28, עדשה קבועה, עמידה בתקן IP67
| סדרה | Pro-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8mm 107° |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם DAI-320IPE-MVF, עדשה משתנה אלקטרונית, עמידה בתקני IP67 / IK10
766.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (32°-103°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם DI-320IPE-MVF עם עדשה חשמלית מתכווננת, עמידה בתקן IP67
719.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (32°-103°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם DI-380IPEN-MVF-V3, עם עדשה משתנה אלקטרונית ואיטום IP67
1,180.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (96°-32°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 8MP |
מצלמת רשת עמידה בכל תנאי מזג אוויר, דגם DI-360IPEN-MVF-V4 מבית PROVISION – עדשה משתנה, טווח איכות IP67.
983.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (112°-35°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמילת |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 6mp |
מצלמת רשת עמידה בתקן IP67 מבית PROVISION דגם DI-320IPSN-28-V4 עם עדשה קבועה
288.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (107°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת עמידה בתקן IP67 מבית PROVISION, דגם DAH-340IPSN-28, עם עדשה קבועה
496.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (93°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת עמידה בתקן IP67 מבית PROVISION, דגם DV-320SRN-36, עם עדשה קבועה
404.00 ₪
| סדרה | Rainbow |
|---|---|
| טווח תאורה | 25M |
| מפתח עדשה | 3.6mm (84.6°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת פרופסיונלית PROVISION דגם DAI-340IPEN-MVF-V4, עדשה משתנה חשמלית, עמידה בתקן IP67/Ik10
1,076.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (98°-28°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמילת |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |


