מציג 1–12 מתוך 19 תוצאות
כיפה
מצלמת אבטחה IP Provision ISR DH-320IPSN-28-G 2MP עדשה 2.8mm (104°)
288.00 ₪
| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| סוג המצלמה | כיפה |
מצלמת אבטחה IP Provision ISR DH-380IPSN-MVF 8MP עדשה 2.8-12mm (33°-96°)
970.00 ₪
| רזולוציה | 8MP |
|---|---|
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | כיפה |
מצלמת אבטחה כיפה דהואה, דגם IPC-HDBW1431R-ZS, איכות 4MP עם עדשה חשמלית מתכווננת 2.8-12 מ"מ
565.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| רזולוציה | 4MP |
| סוג המצלמה | כיפה |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 12 |
מצלמת כיפה אבטחה Dahua, דגם IPC-HDBW1431E, רזולוציה 4 מגה-פיקסל, עדשה 2.8 מ"מ
341.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | כיפה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
מצלמת רשת PROVISION דגם DH-320SRN-MVF עם עדשה חשמלית מתכווננת, עמידה בתקן IP67
516.00 ₪
| סדרה | Rainbow |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (34°-105.4°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם DH-340ADSN-28 עם עדשה קבועה, IP66
540.00 ₪
| סדרה | Smart-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 30M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (94°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP66 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם DH-340IPBN-28, עם עדשה קבועה ואיכות מיגון IP67
309.00 ₪
| סדרה | Basic |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (93°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם DH-340IPSN-28 עם עדשה קבועה 28 מ"מ, עמידה בתקן IP67
449.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (93°) |
| עדשה (מ"מ) | 28 |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם DH-340IPSN-28-G עם עדשה קבועה, IP67, טווח ראייה מרשים
449.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (93°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם DH-340SRN-MVF, עדשה חשמלית משתנה, עמידה בתקן IP67
719.00 ₪
| סדרה | Rainbow |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (34°-105.4°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
