סנן לפי מחיר
סנן לפי מותגים
סוג עדשה
20M
מצלמת רשת עמידה בפני מים מדגם PROVISION BMH-380IPSN-28, עם עדשה קבועה ואיכות IP67
850.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (104°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 8MP |
מצלמת רשת עמידה בתקן IP67 מבית PROVISION דגם DI-320IPSN-28-V4 עם עדשה קבועה
288.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (107°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת עמידה בתקן IP67 מבית PROVISION, דגם DAH-340IPSN-28, עם עדשה קבועה
496.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (93°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת תרמית מקצועית PROVISION דגם nan BMH-THERMAL-7-V2 עם עדשה קבועה, עמידה בתקן IP66
2,329.00 ₪
| סדרה | Thermal |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | Optical: 8mm (37°) Thermal: 7mm (26°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP66 |
| רזולוציה | 5MP |

