סנן לפי מחיר
סנן לפי מותגים
סוג עדשה
20M
מצלמת רשת PROVISION דגם DI-320IPEN-28-V4, עם עדשה קבועה, מ"מ, עמידה בתקן IP67
507.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (105°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם DI-350IPSN-MVF-V4 עם עדשה חשמלית מתכווננת, טווח IP67
714.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (94°-35.7°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 5MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם I2-340IPSN-28-V2 עם עדשה קבועה, נגד מים IP67
526.80 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (110°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PROVISION מדגם BSH-320IPBN-28, עדשה קבועה, IP67
227.00 ₪
| סדרה | Basic |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (93°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת PROVISION, דגם DI-340IPEN-28-G-V4, עם עדשה קבועה וטווח IP67
616.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (100°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת דגם DH-320IPBN-28 מבית PROVISION, עם עדשה קבועה 28 מ"מ והגנת IP67.
227.00 ₪
| סדרה | Basic |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (93°) |
| עדשה (מ"מ) | 28 |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת דגם nan מבית PROVISION, דגם DAI-320IPEN-28-V4, עם עדשה קבועה, טווח הגנה IK10.
585.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (108°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם I2-340IPSN-28-G-V2, עדשה קבועה, עמידה בתקן IP67
439.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (110°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת עמידה בכל תנאי מזג אוויר, דגם DI-360IPEN-MVF-V4 מבית PROVISION – עדשה משתנה, טווח איכות IP67.
983.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (112°-35°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמילת |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 6mp |

