3MP
מצלמת אבטחה IP Provision ISR DAI-380IPEN-MVF-V3 8MP עדשה 2.8-12mm (32°-96°)
1,291.00 ₪
| רזולוציה | 3MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | כיפה |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
מצלמת אבטחה IP Provision ISR DI-350IP5SMVF 5MP עדשה 3.3-12mm (31.8°-81.2°)
571.00 ₪
| רזולוציה | 3MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | כיפה |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 3.3~12 |
מצלמת אבטחה Provision ISR DI-33K0AP-MVF – 3K, כיפה אינפרא, עדשה משתנה חשמלית, 2.8-12mm (38°-104°), IP66
325.00 ₪
| רזולוציה | 3MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (38°-104°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | כיפה אינפרא |
| רצולציה | 3K |
| רמת הגנה IP | IP66 |
מצלמת אבטחה Provision ISR DI-380A-MVF – 8MP, כיפה אינפרא, עדשה משתנה חשמלית, 2.8-12mm (31.3°-78°)
547.00 ₪
| רזולוציה | 3MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (31.3°-78°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | כיפה אינפרא |
| רצולציה | 8MP |
