PTZ
מצלמת PTZ Hikvision DS-2AE4225TI-D(E) 2MP
1,573.00 ₪
מצלמת PTZ Hikvision DS-2AE5232TI-A 2MP
2,490.00 ₪
מצלמת PTZ Hikvision DS-2AE7232ITG 2MP
3,042.00 ₪
מצלמת PTZ Hikvision DS-2AE7232TI-A(D) 2MP
2,977.00 ₪
מצלמת PTZ Hikvision DS-2DE4225IW-DE(T5) 2MP
2,066.00 ₪
מצלמת PTZ Hikvision DS-2DE5232W-AE(S6) 2MP
3,045.00 ₪
מצלמת PTZ Hikvision DS-2DF8242IX-AEL(T5) 2MP
7,572.00 ₪
מצלמת PTZ Hikvision DS-2DF8C260I5XG1-ELW 2MP
15,716.00 ₪
מצלמת PTZ Provision ISR I5PT-390AX10 – 2MP
611.00 ₪
| עדשה | 5.1-51mm X10 |
|---|---|
| סוג המצלמה | PTZ |
| טווח תאורה | 50M |
| סדרה | AHD |
| עדשה (מ"מ) | 5.1~51 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת PTZ Provision ISR I5PT-390AX4 – 2MP
455.00 ₪
| עדשה | 2.8-12mm X4 |
|---|---|
| סוג המצלמה | PTZ |
| טווח תאורה | 50M |
| סדרה | AHD |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת PTZ Provision ISR MZ-10A-2(IR) – 2MP
1,283.00 ₪
| עדשה | 4.7-47mm X10 |
|---|---|
| סוג המצלמה | PTZ |
| טווח תאורה | 60M |
| סדרה | AHD |
| עדשה (מ"מ) | 4.7~47 |
| רזולוציה | 2MP |

