צינור
מצלמת אבטחה IP Provision ISR BMH-THERMAL-3-V2 5MP עדשה Optical: 4mm (80°) Thermal: 3mm (60°)
2,225.00 ₪
| רזולוציה | 5MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 4עדשה קבועה |
מצלמת צינור IP Hikvision DS-2CD1053G0-I 5MP עדשה 2.8 / 4 מ"מ
413.00 ₪
| רזולוציה | 5MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 4עדשה קבועה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת צינור IP Hikvision DS-2CD1653G0-IZ 5MP עדשה 2.8 ~ 12 מ"מ
734.00 ₪
| רזולוציה | 5MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 12 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת צינור אנלוגית Hikvision DS-2CE12KF0T-LFS 3K (5MP) עדשה 2.8 מ"מ
260.00 ₪
| רזולוציה | 5MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת צינור אנלוגית Hikvision DS-2CE12KF0T-LXTS 3K (5MP) עדשה 2.8 מ"מ
260.00 ₪
| רזולוציה | 5MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת צינור אנלוגית Hikvision DS-2CE16K0T-LFS 3K (5MP) עדשה 2.8 מ"מ
188.00 ₪
| רזולוציה | 5MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת צינור אנלוגית Hikvision DS-2CE16K0T-LXTS 3K (5MP) עדשה 2.8 מ"מ
211.00 ₪
| רזולוציה | 5MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת צינור אנלוגית Hikvision DS-2CE17K0T-LXTS 3K (5MP) עדשה 2.8 מ"מ
250.00 ₪
| רזולוציה | 5MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת רשת תרמית PROVISION דגם nan, מק"ט BLH-THERMAL-19, עם עדשה קבועה, עמידה בתקן IP66
| סדרה | Thermal |
|---|---|
| טווח תאורה | 80M |
| מפתח עדשה | Optical: 12mm (26.6°) Thermal: 19mm (19.5°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP66 |
| רזולוציה | 5MP |
מצלמת רשת תרמית מקצועית PROVISION דגם BLH-THERMAL-25 עם עדשה קבועה, עמידות בתנאי IP66
| סדרה | Thermal |
|---|---|
| טווח תאורה | 80M |
| מפתח עדשה | Optical: 16mm (19.8°) Thermal: 25mm (15°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP66 |
| רזולוציה | 5MP |
מצלמת רשת תרמית מקצועית PROVISION דגם nan BMH-THERMAL-7-V2 עם עדשה קבועה, עמידה בתקן IP66
2,329.00 ₪
| סדרה | Thermal |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | Optical: 8mm (37°) Thermal: 7mm (26°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP66 |
| רזולוציה | 5MP |

