צינור
מצלמת IP חכמה דגם I8-340IPEN-MVF2-V5 מבית PROVISION – עדשה משתנה אלקטרונית, עמידות בתקן IP67
1,232.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 80M |
| מפתח עדשה | 7-22mm (43°-18°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת אבטחה IP Provision ISR BMH-340IPSN-28 4MP עדשה 2.8mm (94°)
464.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
מצלמת אבטחה IP Provision ISR BMH-340IPSN-MVF 4MP עדשה 2.8-12mm (31°-89°)
668.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
מצלמת אבטחה Provision ISR BMV-340SRN-36 – 4MP, צינור, עדשה קבועה, 3.6mm (79°), IP67
| סדרה | Rainbow |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 3.6mm (79°) |
| עדשה (מ"מ) | 3.6 |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת אבטחה PROVISION דגם CEL1-240ADSRN-36 עם עדשה קבועה ואיכות מזג אוויר IP66
1,987.00 ₪
| סדרה | Rainbow |
|---|---|
| טווח תאורה | 15M |
| מפתח עדשה | 3.6mm (92°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP66 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת הרשת המתקדמת PROVISION דגם I6-240IPX-MVF, בעלת עדשה חשמלית משתנה ואיכות עמידות IP67
| סדרה | Pro-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 60M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (102°-47°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת צינור IP Hikvision DS-2CD1043G2-LIU2.8 4MP עדשה 2.8 מ"מ
471.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת צינור IP Hikvision DS-2CD1043G2-LIU2.8BLA 4MP עדשה 2.8 מ"מ
455.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת צינור IP Hikvision DS-2CD1047G2-LUF 4MP עדשה 2.8 מ"מ
514.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת צינור IP Hikvision DS-2CD1643G0-IZ 4MP עדשה 2.8 ~ 12 מ"מ
644.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 12 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת צינור IP Hikvision DS-2CD2043G2-IU(2.8mm) 4MP עדשה 2.8 מ"מ
588.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| רמת הגנה IP | IP67 |


