כיפה
מוצר: מצלמת רשת PROVISION דגם DAI-380IPSN-28-V2 עם עדשה קבועה, עמידה בתקן IP67
818.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (105°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 8MP |
מצלמת אבטחה IP Provision ISR DH-380IPSN-MVF 8MP עדשה 2.8-12mm (33°-96°)
970.00 ₪
| רזולוציה | 8MP |
|---|---|
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | כיפה |
מצלמת כיפה IP Hikvision DS-2CD2183G2-IU 8MP עדשה 2.8 מ"מ
787.00 ₪
| רזולוציה | 8MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | כיפה |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת כיפה IP Hikvision DS-2CD2187G2H-LISU 8MP עדשה 2.8 מ"מ
1,204.00 ₪
| רזולוציה | 8MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | כיפה |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
מצלמת כיפה IP Hikvision DS-2CD2783G2-IZS 8MP עדשה 2.8 ~ 12 מ"מ
1,368.00 ₪
| רזולוציה | 8MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | כיפה |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 12 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת כיפה IP Hikvision DS-2CD2787G2H-LIPTRZS2 8MP עדשה 2.8 ~ 12 מ"מ
1,916.00 ₪
| רזולוציה | 8MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | כיפה |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 12 |
מצלמת כיפה IP Hikvision iDS-2CD7586G0-IZHS(2.8-12) 8MP עדשה 2.8 ~ 12 מ"מ
3,640.00 ₪
| רזולוציה | 8MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | כיפה |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 12 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת כיפה IP Hikvision iDS-2CD7586G0-IZHS(8-32) 8MP עדשה 8 ~ 32 מ"מ
3,640.00 ₪
| רזולוציה | 8MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | כיפה |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 32 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת רשת PROVISION דגם DH-380IPSN-28, עדשה קבועה, IP67
754.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (103°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 8MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם DI-380IPEN-MVF-V3, עם עדשה משתנה אלקטרונית ואיטום IP67
1,180.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (96°-32°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 8MP |


