סנן לפי מחיר
סנן לפי מותגים
סוג עדשה
S-Sight
מצלמת רשת PROVISION דגם DAI-350IPSN-MVF-V4 עם עדשה חשמלית משתנה, טווח IP67
818.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (94°-35.7°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 5MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם DI-350IPSN-MVF-V4 עם עדשה חשמלית מתכווננת, טווח IP67
714.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (94°-35.7°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 5MP |
מצלמת רשת איכותית PROVISION דגם DH-340IPSN-MVF, עדשה חשמלית משתנה, עמידה בתקן IP67
661.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (35.7°-94°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם BMH-380IPSN-MVF עם עדשה משתנה אלקטרונית, טווח הגנה IP67
1,300.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (33°-96°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 8MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם I4-320IPSN-MVF-V2, עדשה אלקטרונית משתנה, עמידה בתקן IP67
533.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (33.6°-102.5°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |

