מציג 1–12 מתוך 27 תוצאות
סנן לפי מחיר
סנן לפי מותגים
סוג עדשה
Eye-Sight
מצלמת IP חכמה דגם I8-340IPEN-MVF2-V5 מבית PROVISION – עדשה משתנה אלקטרונית, עמידות בתקן IP67
1,232.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 80M |
| מפתח עדשה | 7-22mm (43°-18°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם DAI-340IPEN-28-V4, עם עדשה קבועה ואיכות IP67
704.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (100°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם DI-320IPEN-28-V4, עם עדשה קבועה, מ"מ, עמידה בתקן IP67
507.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (105°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם I4-340IPEN-36-V5 עם עדשה קבועה ואיטום IP67
672.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 3.6mm (80.6°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם I4-360IPEN-MVF-V4, עם עדשה חשמלית משתנה, טווח IP67
994.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (108°-35°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 6mp |
מצלמת רשת PROVISION דגם I6-320IPEN-MVF עם עדשה חשמלית משתנה, טווח IP67
848.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 60M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (32°-103°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת PROVISION מדגם DI-340IPEN-MVF-V4 עם עדשה חשמלית משתנה, עמידות IP67
926.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (100°-29°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PROVISION מדגם DMA-340IPEN-28-V4, עם עדשה קבועה
657.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 10M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (100°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PROVISION מדגם I4-320IPEN-36-V4 עם עדשה קבועה, עמידה בתקן IP67
585.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 3.6mm (89°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
