מציגים את כל 4 התוצאות
3.6mm (84.6°)
מצלמת אבטחה Provision ISR BSV-320AR-36 – 2MP, צינור אינפרא, עדשה קבועה, 3.6mm (84.6°)
217.00 ₪| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סדרה | Rainbow |
| מפתח עדשה | 3.6mm (84.6°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 3.6 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR DV-320AR-36 – 2MP, כיפה אינפרא, עדשה קבועה, 3.6mm (84.6°)
217.00 ₪| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סדרה | Rainbow |
| מפתח עדשה | 3.6mm (84.6°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 3.6 |
| סוג המצלמה | כיפה אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת רשת מקצועית PROVISION דגם BSV-320SRN-36 עם עדשה קבועה, עמידה בתקן IP67
413.00 ₪| סדרה | Rainbow |
|---|---|
| טווח תאורה | 25M |
| מפתח עדשה | 3.6mm (84.6°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת עמידה בתקן IP67 מבית PROVISION, דגם DV-320SRN-36, עם עדשה קבועה
404.00 ₪| סדרה | Rainbow |
|---|---|
| טווח תאורה | 25M |
| מפתח עדשה | 3.6mm (84.6°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
