סנן לפי מחיר
סנן לפי מותגים
סוג עדשה
2.8mm
מצלמת אבטחה Provision ISR DI-320AB-28 – 2MP, כיפה אינפרא, עדשה קבועה, 2.8mm
102.00 ₪
| רזולוציה | 3MP |
|---|---|
| סדרה | Basic |
| מפתח עדשה | 2.8mm |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| סוג המצלמה | כיפה אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR I1-320AB-28 – 2MP, צינור אינפרא, עדשה קבועה, 2.8mm
93.00 ₪
| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סדרה | Basic |
| מפתח עדשה | 2.8mm |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR I2-320AB-28 – 2MP, צינור אינפרא, עדשה קבועה, 2.8mm
102.00 ₪
| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סדרה | Basic |
| מפתח עדשה | 2.8mm |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
