2.8mm (95°)
מצלמת אבטחה Provision ISR BSH-33K0AB-28 – 3K, צינור היברידית, עדשה קבועה, 2.8mm (95°)
169.00 ₪
| סדרה | Basic |
|---|---|
| מפתח עדשה | 2.8mm (95°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| סוג המצלמה | צינור היברידית |
| רצולציה | 3K |
מצלמת אבטחה Provision ISR DH-33K0AB-28 – 3K, כיפה היברידית, עדשה קבועה, 2.8mm (95°)
169.00 ₪
| סדרה | Basic |
|---|---|
| מפתח עדשה | 2.8mm (95°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| סוג המצלמה | כיפה היברידית |
| רצולציה | 3K |
מצלמת אבטחה Provision ISR I2-380A-28 – 8MP, צינור אינפרא, עדשה קבועה, 2.8mm (95°)
327.00 ₪
| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8mm (95°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 8MP |

