מציג 25–36 מתוך 61 תוצאות
סנן לפי מחיר
סנן לפי מותגים
סוג עדשה
מצלמות PTZ
מצלמת PTZ Hikvision DS-2DT8C442MXG-LWT 4MP
10,879.00 ₪
מצלמת PTZ Hikvision DS-2SE4C425MWG-E 4MP
2,942.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | PTZ |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 4עדשה קבועה |
| רמת הגנה IP | IP66 |
מצלמת PTZ Hikvision DS-2SE7C432MWG-EB/26(F 4MP
4,926.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | PTZ |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| רמת הגנה IP | IP66 |
מצלמת PTZ Hikvision DS-2SF8C442MXG1-EL/14 4MP
9,894.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | PTZ |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 4עדשה קבועה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת PTZ Hikvision DS-2SF8C442MXG1-EL/26 4MP
10,598.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | PTZ |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת PTZ Hikvision DS-2SF8C442MXG1-ELW/14(F1)(O-STD) 4MP
10,544.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | PTZ |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 4עדשה קבועה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת PTZ Provision ISR I5PT-390AX10 – 2MP
611.00 ₪
| עדשה | 5.1-51mm X10 |
|---|---|
| סוג המצלמה | PTZ |
| טווח תאורה | 50M |
| סדרה | AHD |
| עדשה (מ"מ) | 5.1~51 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת PTZ Provision ISR I5PT-390AX4 – 2MP
455.00 ₪
| עדשה | 2.8-12mm X4 |
|---|---|
| סוג המצלמה | PTZ |
| טווח תאורה | 50M |
| סדרה | AHD |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת PTZ Provision ISR MZ-10A-2(IR) – 2MP
1,283.00 ₪
| עדשה | 4.7-47mm X10 |
|---|---|
| סוג המצלמה | PTZ |
| טווח תאורה | 60M |
| סדרה | AHD |
| עדשה (מ"מ) | 4.7~47 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת PTZ Provision ISR Z3-4ADSN-5 4MP
1,181.00 ₪


