מציג 49–52 מתוך 52 תוצאות
סנן לפי מחיר
סנן לפי מותגים
רמקולים וכריזה IP
רמקול קיר IP פנימי Provision ISR PR-WS15W-IP 15W ONVIF / PoE
1,370.00 ₪
| מותג | Provision ISR |
|---|---|
| דגם / מק"ט | PR-WS15W-IP |
| סוג מוצר | רמקול קיר IP פנימי |
| הספק | 15W |
| עוצמת שמע מרבית | 101dB |
| תחום תדר | 80Hz~20KHz |
| התקנה | Wall Mount |
| פרוטוקולים | SIP, ONVIF, HTTP, HTTPS, IPv4, DHCP, RTSP, RTP, RTCP, TCP, UDP, ARP, FTP, TFTP, NTP, Multicast |
| ממשק רשת | 10/100 Base-TX, RJ45 |
| הזנה | PoE / DC12V ~1.25Amp |
| צריכת חשמל | 15W Max |
| דרגת הגנה | IP55 |
| מידות | 296 × 196 × 157 מ"מ |
| משקל | כ-3 ק"ג |
| טמפרטורת עבודה | -30°C עד 60°C |
| רמת הגנה IP | IP55 |
שופר IP חיצוני Provision ISR PR-HS15W-IP 15W ONVIF / PoE
1,260.00 ₪
| מותג | Provision ISR |
|---|---|
| דגם / מק"ט | PR-HS15W-IP |
| סוג מוצר | שופר IP חיצוני |
| הספק | 15W |
| עוצמת שמע מרבית | 113dB |
| תחום תדר | 300Hz~8KHz |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| התקנה | Wall/Ceiling Mount |
| פרוטוקולים | SIP, ONVIF, HTTP, HTTPS, IPv4, DHCP, RTSP, RTP, RTCP, TCP, UDP, ARP, FTP, TFTP, NTP, Multicast |
| ממשק רשת | 10/100 Base-TX, RJ45 |
| הזנה | PoE / DC12V ~1.25Amp |
| צריכת חשמל | 15W Max |
| דרגת הגנה | IP67 |
| מידות | 225 × 165 × 240 מ"מ |
| משקל | כ-1.4 ק"ג |
| טמפרטורת עבודה | -30°C עד 60°C |

