סנן לפי מחיר
סנן לפי מותגים
סוג עדשה
IP67
מצלמת רשת עמידה בתקן IP67 מבית PROVISION, דגם DAH-340IPSN-28, עם עדשה קבועה
496.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (93°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת עמידה בתקן IP67 מבית PROVISION, דגם DV-320SRN-36, עם עדשה קבועה
404.00 ₪
| סדרה | Rainbow |
|---|---|
| טווח תאורה | 25M |
| מפתח עדשה | 3.6mm (84.6°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת פרופסיונלית PROVISION דגם DAI-340IPEN-MVF-V4, עדשה משתנה חשמלית, עמידה בתקן IP67/Ik10
1,076.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (98°-28°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמילת |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
שופר IP חיצוני Provision ISR PR-HS15W-IP 15W ONVIF / PoE
1,260.00 ₪
| מותג | Provision ISR |
|---|---|
| דגם / מק"ט | PR-HS15W-IP |
| סוג מוצר | שופר IP חיצוני |
| הספק | 15W |
| עוצמת שמע מרבית | 113dB |
| תחום תדר | 300Hz~8KHz |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| התקנה | Wall/Ceiling Mount |
| פרוטוקולים | SIP, ONVIF, HTTP, HTTPS, IPv4, DHCP, RTSP, RTP, RTCP, TCP, UDP, ARP, FTP, TFTP, NTP, Multicast |
| ממשק רשת | 10/100 Base-TX, RJ45 |
| הזנה | PoE / DC12V ~1.25Amp |
| צריכת חשמל | 15W Max |
| דרגת הגנה | IP67 |
| מידות | 225 × 165 × 240 מ"מ |
| משקל | כ-1.4 ק"ג |
| טמפרטורת עבודה | -30°C עד 60°C |


