סנן לפי מחיר
סנן לפי מותגים
סוג עדשה
IP67
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם I4-320IPSN-MVF-V2, עדשה אלקטרונית משתנה, עמידה בתקן IP67
533.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (33.6°-102.5°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם I4-340IPEN-MVF-V4 עם עדשה חשמלית משתנה וכיסוי IP67
906.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (29.9°-94.3°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם I6-2120IPEN-MVF-V5, עם עדשה אלקטרונית משתנה ואיטום IP67.
2,537.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 60M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (98°-27°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 12MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION, דגם I2-320IPSN-28-V4, עם עדשה קבועה ואיטום IP67
288.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 25M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (118°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION, דגם I6-320LPR-MVF1, עם עדשה זום אלקטרונית 2.8-12 מ"מ, עמידות IP67.
2,150.00 ₪
| סדרה | Smart-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 60M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (103.4°-32.4°) |
| עדשה (מ"מ) | 12 |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת חסינת מים PROVISION דגם I4-240IPX-28 עם עדשה קבועה, סוג IP67.
| סדרה | Pro-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8mm 110° |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת מקצועית PROVISION דגם BMV-320SRN-36, עם עדשה קבועה, טווח עמידות IP67
516.00 ₪
| סדרה | Rainbow |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 3.6mm (79°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת מקצועית PROVISION דגם BSV-320SRN-36 עם עדשה קבועה, עמידה בתקן IP67
413.00 ₪
| סדרה | Rainbow |
|---|---|
| טווח תאורה | 25M |
| מפתח עדשה | 3.6mm (84.6°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת עמידה בכל תנאי מזג אוויר, דגם DI-360IPEN-MVF-V4 מבית PROVISION – עדשה משתנה, טווח איכות IP67.
983.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (112°-35°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמילת |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 6mp |
מצלמת רשת עמידה בפני מים מדגם PROVISION BMH-380IPSN-28, עם עדשה קבועה ואיכות IP67
850.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (104°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 8MP |
מצלמת רשת עמידה בתקן IP67 מבית PROVISION דגם DI-320IPSN-28-V4 עם עדשה קבועה
288.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (107°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת עמידה בתקן IP67 מבית PROVISION, דגם BSV-340SRN-36, עם עדשה קבועה
512.00 ₪
| סדרה | Rainbow |
|---|---|
| טווח תאורה | 25M |
| מפתח עדשה | 3.6mm (79°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |


