IP67
מוצר: מצלמת רשת PROVISION דגם DAI-380IPSN-28-V2 עם עדשה קבועה, עמידה בתקן IP67
818.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (105°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 8MP |
מצלמת כיפה IP Hikvision DS-2CD2183G2-IU 8MP עדשה 2.8 מ"מ
787.00 ₪
| רזולוציה | 8MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | כיפה |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת צינור IP Hikvision DS-2CD2T83G2-2I 8MP עדשה 2.8 / 4 מ"מ
876.00 ₪
| רזולוציה | 8MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 4עדשה קבועה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת צינור IP Hikvision DS-2CD2T86G2-2I 8MP עדשה 2.8 מ"מ
975.00 ₪
| רזולוציה | 8MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת קיט סולארי IP Hikvision DS-2XS6A87G1-LS/C36S80 8MP
9,620.00 ₪
| רזולוציה | 8MP |
|---|---|
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת רשת PROVISION דגם DH-380IPSN-28, עדשה קבועה, IP67
754.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (103°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 8MP |
מצלמת רשת עמידה בפני מים מדגם PROVISION BMH-380IPSN-28, עם עדשה קבועה ואיכות IP67
850.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (104°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 8MP |


