IP66
מצלמת PTZ Hikvision DS-2SE4C425MWG-E 4MP
2,942.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | PTZ |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 4עדשה קבועה |
| רמת הגנה IP | IP66 |
מצלמת PTZ Hikvision DS-2SE7C432MWG-EB/26(F 4MP
4,926.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | PTZ |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| רמת הגנה IP | IP66 |
מצלמת אבטחה PROVISION דגם CEL1-240ADSRN-36 עם עדשה קבועה ואיכות מזג אוויר IP66
1,987.00 ₪
| סדרה | Rainbow |
|---|---|
| טווח תאורה | 15M |
| מפתח עדשה | 3.6mm (92°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP66 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת קיט סולארי IP Hikvision DS-2DE2C400IWG-K/4G/C0 4MP עדשה 2.8 מ"מ
1,722.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | PTZ |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| רמת הגנה IP | IP66 |
מצלמת רשת PROVISION דגם BMH-340ADSN-28 עם עדשה קבועה, ממשק IP66
540.00 ₪
| סדרה | Smart-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 30M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (94°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP66 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם DH-340ADSN-28 עם עדשה קבועה, IP66
540.00 ₪
| סדרה | Smart-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 30M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (94°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP66 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם SOL1-240ADSRN-36, עדשה קבועה, עמידה בתקן IP66
3,974.00 ₪
| סדרה | Rainbow |
|---|---|
| טווח תאורה | 15M |
| מפתח עדשה | 3.6mm (92°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP66 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת פרופסיונלית PROVISION דגם FEI-360IPN-V3, עם עדשה קבועה ואיכות עמידה IP66
1,418.00 ₪
| סדרה | Smart-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 15M |
| מפתח עדשה | 1.65mm (360°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | עין דג |
| רמת הגנה IP | IP66 |
| רזולוציה | 6mp |
מצלמת רשת תרמית PROVISION דגם nan, מק"ט BLH-THERMAL-19, עם עדשה קבועה, עמידה בתקן IP66
| סדרה | Thermal |
|---|---|
| טווח תאורה | 80M |
| מפתח עדשה | Optical: 12mm (26.6°) Thermal: 19mm (19.5°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP66 |
| רזולוציה | 5MP |
מצלמת רשת תרמית מקצועית PROVISION דגם BLH-THERMAL-25 עם עדשה קבועה, עמידות בתנאי IP66
| סדרה | Thermal |
|---|---|
| טווח תאורה | 80M |
| מפתח עדשה | Optical: 16mm (19.8°) Thermal: 25mm (15°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP66 |
| רזולוציה | 5MP |
מצלמת רשת תרמית מקצועית PROVISION דגם nan BMH-THERMAL-7-V2 עם עדשה קבועה, עמידה בתקן IP66
2,329.00 ₪
| סדרה | Thermal |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | Optical: 8mm (37°) Thermal: 7mm (26°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP66 |
| רזולוציה | 5MP |


