סנן לפי מחיר
סנן לפי מותגים
סוג עדשה
IP66
מצלמת אבטחה Provision ISR DI-33K0AP-MVF – 3K, כיפה אינפרא, עדשה משתנה חשמלית, 2.8-12mm (38°-104°), IP66
325.00 ₪
| רזולוציה | 3MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (38°-104°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | כיפה אינפרא |
| רצולציה | 3K |
| רמת הגנה IP | IP66 |
מצלמת צינור IP Hikvision DS-2CD2646G2-IZSU/SL 4MP עדשה 2.8 ~ 12 מ"מ
1,355.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 12 |
| רמת הגנה IP | IP66 |
מצלמת רשת PROVISION I4-340AD-MVF עם עדשה אלקטרונית משתנה, עמידות IP66
973.00 ₪
| סדרה | Smart-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (94.2°-29.8°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP66 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PROVISION מודל DH-340ADN-MVF-V4 עם עדשה משתנה אלקטרונית והגנת IP66
1,076.00 ₪
| סדרה | Smart-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (95°-32°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP66 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם BMH-340ADN-MVF-V4, עדשה אלקטרונית משתנה, עמידה בתקן IP66
1,076.00 ₪
| סדרה | Smart-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (97°-32°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP66 |
| רזולוציה | 4MP |


