Provision-isr
מוצר: מצלמת רשת PROVISION דגם DAI-380IPSN-28-V2 עם עדשה קבועה, עמידה בתקן IP67
818.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (105°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 8MP |
מצלמת AHD מיני Provision-ISR MC-392A37 1080P
196.00 ₪
| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 3.7mm (78°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 3.7 |
| סוג המצלמה | פינהול כרטיס |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה IP Provision ISR BMH-340IPSN-28 4MP עדשה 2.8mm (94°)
464.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
מצלמת אבטחה IP Provision ISR BMH-THERMAL-3-V2 5MP עדשה Optical: 4mm (80°) Thermal: 3mm (60°)
2,225.00 ₪
| רזולוציה | 5MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 4עדשה קבועה |
מצלמת אבטחה IP Provision ISR BPAN2-340ADRN 8MP עדשה 2.8mm (180°) X2
1,190.00 ₪
| רזולוציה | 8MP |
|---|---|
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
מצלמת אבטחה IP Provision ISR DI-340IPEN-28-V5 4MP עדשה 2.8mm (100°)
616.00 ₪
| רזולוציה | 3MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | כיפה |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
מצלמת אבטחה IP Provision ISR DPAN2-340ADRN 8MP עדשה 2.8mm (180°) X2
1,190.00 ₪
| רזולוציה | 8MP |
|---|---|
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
מצלמת אבטחה IP Provision ISR FEI-2120IPN 12MP עדשה 1.65mm (360°)
1,890.00 ₪
| רזולוציה | 12MP |
|---|---|
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 1.65 |
מצלמת אבטחה IP Provision ISR I2-320IPSN-28-G-V2 2MP עדשה 2.8mm (118°)
288.00 ₪
| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| סוג המצלמה | צינור |
מצלמת אבטחה Provision ISR BMV-340SRN-36 – 4MP, צינור, עדשה קבועה, 3.6mm (79°), IP67
| סדרה | Rainbow |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 3.6mm (79°) |
| עדשה (מ"מ) | 3.6 |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |