Provision-isr
זרוע קיר Provision ISR PR-WJB-Z למצלמות PTZ סדרת Z
421.00 ₪
| מותג | Provision ISR |
|---|---|
| דגם / מק"ט | PR-WJB-Z |
| סוג המצלמה | PTZ |
| סוג מוצר | זרוע קיר עם קופסת חיבורים למצלמות PTZ |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| ייעוד | Wall Mount with Junction Box |
| תאימות | Provision ISR Z4 / Z5 / Z6 |
| מיקום התקנה | קיר |
| מבנה | זרוע + קופסת חיבורים משולבת |
מצלמת IP חכמה דגם I8-340IPEN-MVF2-V5 מבית PROVISION – עדשה משתנה אלקטרונית, עמידות בתקן IP67
1,232.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 80M |
| מפתח עדשה | 7-22mm (43°-18°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת אבטחה IP Provision ISR BMH-340IPSN-MVF 4MP עדשה 2.8-12mm (31°-89°)
668.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
מצלמת אבטחה IP Provision ISR DAI-2120IPEN-MVF-V5 12MP עדשה 2.8-12mm (98°-47°)
1,990.00 ₪
| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | כיפה |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
מצלמת אבטחה IP Provision ISR DAI-380IPEN-MVF-V3 8MP עדשה 2.8-12mm (32°-96°)
1,291.00 ₪
| רזולוציה | 3MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | כיפה |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
מצלמת אבטחה IP Provision ISR DI-350IP5SMVF 5MP עדשה 3.3-12mm (31.8°-81.2°)
571.00 ₪
| רזולוציה | 3MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | כיפה |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 3.3~12 |
מצלמת אבטחה IP Provision ISR I6-240LPRN-MVF2 4MP עדשה 8-32mm (41°-15°)
2,590.00 ₪
| רזולוציה | 6mp |
|---|---|
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 8~32 |
| סוג המצלמה | צינור |
מצלמת אבטחה Provision ISR DI-280AMVF – 8MP, כיפה אינפרא, עדשה משתנה חשמלית, 2.7-13.5mm ממונעת
528.00 ₪
| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.7-13.5mm ממונעת |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 2.7~13.5 |
| סוג המצלמה | כיפה אינפרא |
| רצולציה | 8MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR DI-33K0AP-MVF – 3K, כיפה אינפרא, עדשה משתנה חשמלית, 2.8-12mm (38°-104°), IP66
325.00 ₪
| רזולוציה | 3MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (38°-104°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | כיפה אינפרא |
| רצולציה | 3K |
| רמת הגנה IP | IP66 |