סנן לפי מחיר
סנן לפי מותגים
סוג עדשה
5MP
מצלמת רשת PROVISION דגם DI-350IPSN-MVF-V4 עם עדשה חשמלית מתכווננת, טווח IP67
714.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (94°-35.7°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 5MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם DMA-350IPSN-28-V4 עם עדשה קבועה
502.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 10M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (100°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רזולוציה | 5MP |
מצלמת רשת תרמית PROVISION דגם nan, מק"ט BLH-THERMAL-19, עם עדשה קבועה, עמידה בתקן IP66
| סדרה | Thermal |
|---|---|
| טווח תאורה | 80M |
| מפתח עדשה | Optical: 12mm (26.6°) Thermal: 19mm (19.5°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP66 |
| רזולוציה | 5MP |
מצלמת רשת תרמית מקצועית PROVISION דגם BLH-THERMAL-25 עם עדשה קבועה, עמידות בתנאי IP66
| סדרה | Thermal |
|---|---|
| טווח תאורה | 80M |
| מפתח עדשה | Optical: 16mm (19.8°) Thermal: 25mm (15°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP66 |
| רזולוציה | 5MP |
מצלמת רשת תרמית מקצועית PROVISION דגם nan BMH-THERMAL-7-V2 עם עדשה קבועה, עמידה בתקן IP66
2,329.00 ₪
| סדרה | Thermal |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | Optical: 8mm (37°) Thermal: 7mm (26°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP66 |
| רזולוציה | 5MP |

