4MP
מצלמת רשת PROVISION דגם DH-340IPSN-28 עם עדשה קבועה 28 מ"מ, עמידה בתקן IP67
449.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (93°) |
| עדשה (מ"מ) | 28 |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם DH-340IPSN-28-G עם עדשה קבועה, IP67, טווח ראייה מרשים
449.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (93°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם DL-340IPERN-36, עם עדשה קבועה, מ"מ, IP67
704.00 ₪
| סדרה | Rainbow |
|---|---|
| טווח תאורה | 25M |
| מפתח עדשה | 3.6mm (77.9°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם DV-340SRN-28, עם עדשה קבועה, עמידות IP67
502.00 ₪
| סדרה | Rainbow |
|---|---|
| טווח תאורה | 25M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (99°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם I2-340IPSN-28-V2 עם עדשה קבועה, נגד מים IP67
526.80 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (110°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם I4-340IPEN-36-V5 עם עדשה קבועה ואיטום IP67
672.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 3.6mm (80.6°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם SOL1-240ADSRN-36, עדשה קבועה, עמידה בתקן IP66
3,974.00 ₪
| סדרה | Rainbow |
|---|---|
| טווח תאורה | 15M |
| מפתח עדשה | 3.6mm (92°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP66 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PROVISION מדגם DMA-340IPEN-28-V4, עם עדשה קבועה
657.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 10M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (100°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PROVISION, דגם DI-340IPEN-28-G-V4, עם עדשה קבועה וטווח IP67
616.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (100°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION I4-340IPE-36-G, עם עדשה קבועה ואיכות תמונה גבוהה, דגם nan, עמידה בתקן IP67
636.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 3.6mm (80.6°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם DAI-240IPX-28, עדשה קבועה, עמידה בתקן IP67
| סדרה | Pro-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8mm 107° |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם I2-340IPSN-28-G-V2, עדשה קבועה, עמידה בתקן IP67
439.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (110°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |


