4MP
מצלמת צינור IP Hikvision DS-2CD2T47G2P-LSU/SL 4MP עדשה 2 X 2.8 מ"מ
1,156.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
מצלמת צינור IP Hikvision DS-2CD2T47G3-LIS2UY/SL 4MP עדשה 2.8 מ"מ
1,088.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
מצלמת צינור IP Hikvision DS-2XC6047G0-LS 4MP עדשה 2.8 מ"מ
1,268.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| רמת הגנה IP | IP68 |
מצלמת קיט סולארי IP Hikvision DS-2DE2C400IWG-K/4G/C0 4MP עדשה 2.8 מ"מ
1,722.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | PTZ |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| רמת הגנה IP | IP66 |
מצלמת קיט סולארי IP Hikvision DS-2XS2T47G1-LD/C18S40 4MP עדשה 4.0 מ"מ
4,653.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 4.0 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת קיט סולארי IP Hikvision DS-2XS3Q47G1-LDH/4G/C1 4MP עדשה 4.0 מ"מ
4,810.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 4.0 |
| רמת הגנה IP | IP65 |
מצלמת קיט סולארי IP Hikvision DS-2XS6A47G1-LS/C36S80 4MP עדשה 2.8 מ"מ
8,580.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת רשת PROVISION דגם BMH-340ADSN-28 עם עדשה קבועה, ממשק IP66
540.00 ₪
| סדרה | Smart-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 30M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (94°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP66 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם BSH-340IPBN-28 עם עדשה קבועה, טווח IP67
309.00 ₪
| סדרה | Basic |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (93°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם DAI-340IPEN-28-V4, עם עדשה קבועה ואיכות IP67
704.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (100°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם DH-340ADSN-28 עם עדשה קבועה, IP66
540.00 ₪
| סדרה | Smart-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 30M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (94°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP66 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם DH-340IPBN-28, עם עדשה קבועה ואיכות מיגון IP67
309.00 ₪
| סדרה | Basic |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (93°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |


