סנן לפי מחיר
סנן לפי מותגים
סוג עדשה
4MP
מצלמת רשת חסינת מים PROVISION דגם I4-240IPX-28 עם עדשה קבועה, סוג IP67.
| סדרה | Pro-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8mm 110° |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת סולארית 4 MP עם תאורה כפולה 4
מצלמת רשת עמידה בתקן IP67 מבית PROVISION, דגם BSV-340SRN-36, עם עדשה קבועה
512.00 ₪
| סדרה | Rainbow |
|---|---|
| טווח תאורה | 25M |
| מפתח עדשה | 3.6mm (79°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת עמידה בתקן IP67 מבית PROVISION, דגם DAH-340IPSN-28, עם עדשה קבועה
496.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (93°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת פרופסיונלית PROVISION דגם DAI-340IPEN-MVF-V4, עדשה משתנה חשמלית, עמידה בתקן IP67/Ik10
1,076.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (98°-28°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמילת |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |



